Контакти:
моб.: 0971949984
вайбер: 0968780172
Хмельницький: вул. Соборна, 11
Старокостянтинів: вул. Острозького, 10



МЕНЮ
____________________________

____________________________


____________________________


__________________________


__________________________


__________________________


__________________________


Главная » Статьи » Туризм і відпочинок

Екскурсія в Кам'янець-Подільський з Хмельницького

КВІТКА НА КАМЕНІ


 

В кожному українському місті,містечку, селищі чи селі є свої визначні місця, які віками зберігають у собі та передають частинки історії . Це місця,  пов'язані з подіями сивої давнини, загадкової минульщини. Про них складаються легенди і перекази, пісні та казки. Саме таким способом людська пам'ять зберігає  сліди історії, розповіді про героїзм предків.

Давня історія Кам'янця-Подільського дійшла до нас у вигляді легенд, вміщених в працях краєзнавців, етнографів і письменників, перерахування яких не дуже велика.

Всю красу міста відчуваєш лише тоді, коли ступаєш його вулицями, доторкаєшся старовинних стін, вдихаєш дух минулого!

Кам'янець-Подільський - місто-казка, місто-історія, місто – загадка, одна з найцінніших перлин України. Адже в історії міста є багато подій, пам’яток, будівель, які стали не тільки предметом наукових дискусій і сенсаційних гіпотез, але і викликають захоплення всіх, хто любить подорожувати.

Тому,  саме туристична агенція «Мокка» пропонує Вам відвідати величне місто Кам'янець-Подільський.

Візитівкою Кам’янця – Подільського  є середньовічна фортеця.

На високому березі Смотрича, торкаючись своїми  гострими  верхівками башточок в полотно блакитного неба розташувалась  середньовічна Кам'янець-Подільська фортеця. Понад шість століть нею захоплюються, намагаються розгадати її оборонні секрети, дізнаються про неї все більше нових і нових неймовірних фактів, а вона в свою чергу манить до себе  красою та таємничістю гостей з усієї України та світу.

Легенда розповідає, що, фортеця в Кам'янець-Подільському була зведена литовськими князями у середині XIV століття. Вони обрали саме цю місцевість для свого укріплення, адже вважали, що оточена глибоким ровом фортеця Кам'янець-Подільський гарантуватиме цілковиту неприступність і даруватиме своїм мешканцям спокійне життя.

У народі переконані: фортеця «збудована рукою Бога», адже сама природа подарувала їй дивовижну здатність залишатися неприступною для ворогів протягом віків. Круті скелясті береги, що височіють над широким (завширшки до 250 метрів) руслом Смотрича, високі стіни з амбразурами, обладнаними потужним оборонним арсеналом та дивовижна місцевість – все це робить її неймовірно прекрасною та загадковою.

Свого  сучасного вигляду фортеця набула у період польського панування у XVI столітті, коли всі дерев'яні споруди були  зміненні на кам'яні.

У 1928 році центральна частина фортеці (Старий замок) – набула статусу державного історико-культурного заповідника. Сьогодні ж тут  Національний історично-архітектурний заповідник «Кам'янець-Подільський». Він визнаний одним із семи чудес України та належить до Списку пам'яток світової культурної спадщини, які охороняються ЮНЕСКО.

Старий замок в Кам'янець-Подільському має форму витягнутого багатокутника, огородженого високим муром з одинадцятьма мурованими вежами по периметру. З півдня бастіон охороняють: Папська вежа, башта Ковпак, Тенчинська, Ляська або ж Біла вежі. З західного боку вона захищена: Денною, Новою та Західною вежами. З півночі її пильнують: Чорна вежа, Лянцкоронська, Комендантська, Водна вежі та вежа Рожанка.

Особливістю  башти – Чорної або Кутової – є те, що у ній міститься найглибша у місцині криниця з величезним колесом, видовбана прямісінько у скелі. Її глибина сягає 40 метрів, а діаметр переважає 5 метрів.

Потрапити до фортеці можливо лише через міст, який з’єднує дві частини міста: Старе та Нове.

Крім фортеці Камянець-Подільський зберігає у собі ще безліч загадок історії. А саме це: будинок духовної семінарії,18-19 ст.,Палац Чарторийського,16-19 ст., Церква Троїцька,14 ст., Турецькі бастіони,17 ст., Сходи Фаренгольца 19 ст., Ратуша (Польський магістрат), 15-19 ст., Казематна вежа, 17-18 ст., Руїни костелу Св. Миколая,15-18 ст., Церква Св. Миколая, 14-20 ст., Міська брама, 16-18 ст., Бастіон вірменський 16 ст. Це далеко не весь перелік тих особливих та визначних місць, які дихають віковою історією Ви зможете побачити відвідавши Кам’янець -Подільський.

Кам’янець – це місто де і сьогодні можна відчути на собі епоху середньовіччя. Щороку тут відбуваються неймовірно яскраві, феєричні фестивалі та свята, які не залишають байдужими як жителів так і гостей міста.

Уже неможливо уявити це місто без відомих всеукраїнських та Міжнародних фестивалів таких, як: «Фестиваль національних культур» або, як його ще називають, «Подільська веселка», «Кам'янецьких скель», «Лицарського турніру», «Козацьких забав», «Фестивалю повітряних куль» тощо. Вони відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Відвідуючи Кам’янець - Подільський,  Ви можете стати свідком  справжніх лицарських боїв, одиночних і групових поєдинків, битв і боїв без правил, стрільби з арбалетів і луків. Відтворять епоху середньовіччя  сором’язливі пані та лицарі в обладунках,які будуть прогулюватись казковим містом, а на ринках торговці будуть продавати різноманітні речі, середньовічні майстри і ремісники – гончарі, ткачі, ювеліри – демонструвати свою майстерність.

Отож, Кам’янець - Подільський – це місто, яке варто хоча б раз відвідати кожному. Тут Ви зможете дізнатись багато нового та цікавого із загадкової історії міста, на власні очі побачити красу та велич архітектурних шедеврів та повністю поринути в епоху середньовіччя.

Туристична агенція «Мокка» пропонує Вам відвідати місто-історію Кам’янець - Подільський. Обіцяємо Ви назавше закохаєтесь у цю місцевість, незабутні враження, нові знання та емоції – гарантуємо.

Кам’янець – Подільський чекає саме на Вас, пориньте у історію своєї батьківщини!

 

 

Категория: Туризм і відпочинок | Добавил: advocat (01.05.2014)
Просмотров: 862 | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
Хмельницький: вул. Соборна, 11 к.219 ("Колос") тел/вайбер/телегр: 0968780172.
Старокостянтинів: вул. Острозького, 10 каб.5 тел. 3-18-06, 0974968137